Nasza firma

Jesteśmy Biurem Podróży, które na polskim rynku działa od ponad 20 lat.  W tym czasie udało nam się pozyskać dobrą opinię oraz wypracować markę znaną w całym regionie.   Odkryjemy przed Państwem czar i piękno ciekawych miejsc, miast i krajobrazów. Priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo, komfort i spełnianie oczekiwań naszych klientów.  Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami zarówno w zakresie transportu jak i rezerwacji miejsc noclegowych.     Zależy nam, aby nasi Klienci podróżowali oraz mieszkali  w najlepszych warunkach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do, Szkół i Placówek Oświatowych, Firm i Zakładów Pracy, jak i do Klientów indywidualnych. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie realizacji wyjazdów grupowych o różnym charakterze: 

* WYCIECZKI SZKOLNE   
* ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY
* KOLONIE  i OBOZY
* PIELGRZYMKI
* WYJAZDY OBJAZDOWE i POBYTOWE GRUP ZORGANIZOWANYCH
* WYJAZDY TYPU INCENTIVE [Integracyjne, Motywacyjne]….  i wiele innych..     

 Zapewniamy indywidualne podejście do zlecenia oraz pomoc doświadczonego konsultanta, który będzie zajmował się Państwa zleceniem.    Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie organizacji tego typu imprez, podpowiemy rozwiązania, które pozwolą na zapisanie wyjazdu na liście sukcesów państwa placówki. Programy dla szkół są dostosowane do wymagań pedagogów i uczniów. Tworzymy imprezy tematycznie związane z programem nauczania, jak i powiązane z zainteresowaniami uczniów.  Po wybraniu jednej z propozycji wycieczek przedstawiamy konkretną ofertę z dokładnym programem zwiedzania i omawiamy szczegóły wybranego programu. Nasze wyjazdy mogą mieć różną formę, długość oraz charakter, w zależności od profilu Klienta oraz jego oczekiwań.  

Podczas tego typu imprez aranżujemy: 

* Transport [samolot, autokar]
*Zakwaterowanie według preferencji Klienta
* Wyżywienie
* Ubezpieczenie
* Opiekę profesjonalnych pilotów, przewodników  mówiących w języku wskazanym przez Klienta
* Wynajem sal konferencyjnych, sprzętu audio-wizualnego.  

Pozostajemy do dyspozycji Działów zajmujących się planowaniem wyjazdów służbowych i wypoczynkowych Pracowników, strategicznych Klientów oraz Współpracowników.

          Dużo wrażeń oraz wspaniałej zabawy życzy  

Waldemar Jacek Krzemiński i załoga BP „Eurokon Travel”